

975 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356956 |
| Маса брутто | 0,98 кг |
| Маса нетто | 0,82 кг |
| Материал | Нержавеющая сталь+пластик |
| Наличие крышки | Да |
| Розміри продукту | 18,50 см х 25,50 см х 23,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 20,50 см х 26,50 см х 20,50 см |
| Символ | AWD02031343 |
| Состояние | Новое |
| Тип відра для сміття | З педаллю |
| Тип упаковки товару | Картон |
| Емкость | 3 л |