667 ₴
Контейнер для сміття з педаллю 5л AWD02030009
Код: AWD02030009
Об'єм: 5 літрів
Розмір: 27*20,5*20,5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720462 |
| Маса брутто | 1,42 кг |
| Маса нетто | 1,03 кг |
| Наличие крышки | Да |
| Розміри продукту | 20 см х 27,5 см х 20 см |
| Розміри товару в упаковці | 21,5 см х 28 см х 21,5 см |
| Символ | AWD02030009 |
| Состояние | Новое |
| Тип відра для сміття | З педаллю |
| Тип упаковки товару | картон |
| Емкость | 5 л |