
189 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552173 |
| Маса брутто | 0,05 кг |
| Маса нетто | 0,05 кг |
| Материал | тампіко/бук |
| Розміри продукту | 10,00 см х 3,50 см х 4,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,00 см х 3,50 см х 4,00 см |
| Символ | AWD02091865 |
| Состояние | Новое |