
363 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552234 |
| Маса брутто | 0,09 кг |
| Маса нетто | 0,09 кг |
| Материал | кінський волосся / бук |
| Розміри продукту | 15,00 см х 3,50 см х 5,20 см |
| Розміри товару в упаковці | 15,00 см х 3,50 см х 5,20 см |
| Символ | AWD02091871 |
| Состояние | Новое |