
348 ₴
Мильниця серії Jang AWD02191462
Код: AWD02191462
Розмір: 13,5*9,5*3,5 см
Матеріал: кераміка
Керамічна мильниця з блискучим покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Керамика |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812358141 |
| Цвет | Сіро-білий |
| Маса брутто | 0,15 кг |
| Маса нетто | 0,15 кг |
| Розміри продукту | 13,5 см х 3,5 см х 9,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 13,5 см х 3,5 см х 9,5 см |
| Символ | AWD02191462 |
| Состояние | Новое |