372 ₴
Мильниця серії Cleo AWD02191436
Код: AWD02191436
Розмір: 11,5*8*3 см
Матеріал: кераміка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Керамика |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357885 |
| Цвет | Серебряный |
| Маса брутто | 0,2 кг |
| Маса нетто | 0,2 кг |
| Розміри продукту | 11,5 см х 8 см х 3 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,5 см х 8 см х 3 см |
| Символ | AWD02191436 |
| Состояние | Новое |