377 ₴
Мильниця серії Fiore AWD02191379
Код: AWD02191379
Розмір: 13,*9,3*3,3 см
Матеріал: кераміка
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Керамика |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357311 |
| Цвет | Біло-зелений |
| Маса брутто | 0,18 кг |
| Маса нетто | 0,18 кг |
| Розміри продукту | 13,5 см х 9,3 см х 3,3 см |
| Розміри товару в упаковці | 13,5 см х 9,3 см х 3,3 см |
| Символ | AWD02191379 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |