226 ₴
Мильниця серії Valentino AWD02191360
Код: AWD02191360
Розмір: 11,6*8,1*2,3 см
Матеріал: кераміка
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Керамика |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357120 |
| Маса брутто | 0,12 кг |
| Маса нетто | 0,12 кг |
| Розміри продукту | 11,60 см х 8,10 см х 2,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,60 см х 8,10 см х 2,30 см |
| Символ | AWD02191360 |
| Состояние | Новое |