402 ₴
Мильниця серії Enzo AWD02191287
Код: AWD02191287
Розмір: 13,3*9,1*3,1 см
Матеріал: кераміка
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Цвет | Голубой |
| Материал | Керамика |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356390 |
| Маса брутто | 0,16 кг |
| Маса нетто | 0,16 кг |
| Розміри продукту | 13,30 см х 9,10 см х 3,10 см |
| Розміри товару в упаковці | 13,30 см х 9,10 см х 3,10 см |
| Символ | AWD02191287 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Літери |