8 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
З'єднувач до аератора AWD Interior AWD02221652 — це практичний аксесуар, який дозволяє з'єднати елементи з різними різьбленнями. Виготовлений з високоякісного пластику, він забезпечує надійне та герметичне з'єднання. Компактні розміри та легка вага роблять його зручним у використанні та зберіганні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550049 |
| Маса брутто | 0,01 кг |
| Маса нетто | 0,01 кг |
| Материал | Пластик |
| Матеріал шлангу | Пластик |
| Розміри товару | 2,4 см x 1,2 см x 2,4 см |
| Розміри товару в упаковці | 7 см x 14 см x 1,2 см |
| Символ | AWD02221652 |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |