439 ₴
Килимок для ванної антиковзкий овальний прозорий AWD02091488
Код: AWD02091488
Розмір: 0,5*37*67 см
Матеріал: ПВХ
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812358400 |
| Маса брутто | 0,6 кг |
| Маса нетто | 0,55 кг |
| Розміри продукту | 67 см х 0,5 см х 37 см |
| Розміри товару в упаковці | 67 см х 0,5 см х 37 см |
| Символ | AWD02091488 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |