511 ₴
Килимок в душову кабіну або у ванну антиковзкий прозорий прямокутний AWD02091432
Код: AWD02091432
Розмір: 70*40 см
Матеріал: ПВХ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357847 |
| Маса брутто | 0,68 кг |
| Маса нетто | 0,64 кг |
| Розміри продукту | 70 см х 0,5 см х 40 см |
| Розміри товару в упаковці | 70 см х 0,5 см х 40 см |
| Символ | AWD02091432 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |