431 ₴
Килимок для ванної антиковзкий трикутний прозорий AWD02091034
Код: AWD02091034
Розмір: 54*54 см
Матеріал: ПВХ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Треугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812353795 |
| Маса брутто | 0,56 кг |
| Маса нетто | 0,56 кг |
| Розміри продукту | 54 см х 1 см х 54 см |
| Розміри товару в упаковці | 54 см х 1 см х 54 см |
| Символ | AWD02091034 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |