450 ₴
Килимок для ванної антиковзкий овальний блакитний AWD02090813
Код: AWD02090814
Розмір: 69*39 см
Матеріал: ПВХ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812350725 |
| Цвет | прозорий синій |
| Маса брутто | 0,6 кг |
| Маса нетто | 0,4 кг |
| Розміри продукту | 69 см х 0,2 см х 35 см |
| Розміри товару в упаковці | 18 см х 36 см х 3,5 см |
| Символ | AWD02090813 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | з малюнком гальки |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |