471 ₴
Килимок для ванної антиковзкий прозорий овальний AWD02091601
Код: AWD02091601
Розмір: 69*38,5*0,5 см
Матеріал: ПВХ< /p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359537 |
| Цвет | Прозорий з блискітками |
| Маса брутто | 0,55 кг |
| Маса нетто | 0,5 кг |
| Розміри продукту | 69 см х 0,5 см х 38,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 69 см х 0,5 см х 38,5 см |
| Символ | AWD02091601 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |