1 059 ₴
Килимок для ванної кімнати з мікрофібри 50*80 сірий, каміння AWD02161141
Код: AWD02161141
Розмір: 50*80 см
Матеріал: мікрофібра< /p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Полиэстер |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354846 |
| Цвет | Світло сірий |
| Маса брутто | 0,79 кг |
| Маса нетто | 0,69 кг |
| Розміри продукту | 80 см х 0,5 см х 50 см |
| Розміри товару в упаковці | 80 см х 0,5 см х 50 см |
| Символ | AWD02161141 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |