1 388 ₴
Килимок для ванної кімнати з мікрофібри 50*80 коричневе каміння AWD02160780
Код: AWD02160780
Розмір: 50*80 см
Висота ворсу 2 см< /p>
Матеріал: мікрофібра
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Полиэстер |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота ворса | 2 см |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812350176 |
| Маса брутто | 0,7 кг |
| Маса нетто | 0,6 кг |
| Розміри продукту | 80 см х 2 см х 50 см |
| Розміри товару в упаковці | 50,5 см х 89 см х 2 см |
| Символ | AWD02160780 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |