551 ₴
Кріплення для кришок унітазу AWD02181067
Код: AWD02181067
Розмір: 5*4*5 см
Матеріал: нержавіюча сталь, пластик
Петлі для деяких моделей сидінь унітазів із дюропласту від AWD Interior. Вони виготовлені з нержавіючої сталі та пластику. Підходить до моделей: AWD02181061, AWD02181158, AWD02181298, AWD02181391, AWD02181392, AWD02181393. Якщо у вас є інше сидіння для унітазу від AWD Interior і ви не впевнені, які петлі до нього підійдуть, ми будемо раді допомогти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354167 |
| Цвет | Серебристый |
| Маса брутто | 0,22 кг |
| Маса нетто | 0,12 кг |
| Материал | сталь + пластик |
| Покрытие | Хром |
| Розміри продукту | 5 см х 4 см х 5 см |
| Розміри товару в упаковці | 6 см х 12 см х 4,5 см |
| Символ | AWD02181067 |