309 ₴
Регульований тримач для душової лійки AWD02221120
Код: AWD02221120
Розмір: 4*4*6 см
Матеріал: ABS покритий хромом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Покрытие | Хром |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего для сантехники | Держатель для душа |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354631 |
| Маса брутто | 0,08 кг |
| Маса нетто | 0,07 кг |
| Материал | АБС |
| Регулировка угла наклона ручного душа | Да |
| Розміри продукту | 6,2 см х 4 см х 3,8 см |
| Розміри товару в упаковці | 13см х 5см х 10см |
| Символ | AWD02221120 |
| Тип крепежа | Гвинтове |
| Тип упаковки товару | блістер |