

276 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551459 |
| Маса брутто | 0,05 кг |
| Маса нетто | 4,60 см х 5,60 см х 6,80 см |
| Материал | АБС |
| Настенный крепеж | Да |
| Регулировка угла наклона ручного душа | Нет |
| Розміри продукту | 4,60 см х 5,60 см х 6,80 см |
| Розміри товару в упаковці | 13,50 см х 10,50 см х 5,50 см |
| Символ | AWD02221793 |
| Тип крепежа | Гвинтове |
| Тип упаковки товару | блістер |