


363 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551442 |
| Маса брутто | 0,08 кг |
| Маса нетто | 0,06 кг |
| Материал | АБС |
| Регулировка угла наклона ручного душа | Да |
| Розміри продукту | 4,50 см х 3,80 см х 6,40 см |
| Розміри товару в упаковці | 13,50 см х 10,50 см х 4,70 см |
| Символ | AWD02221792 |
| Тип упаковки товару | блістер |