68 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Кільця для штор з білого пластику. У набір входить 12 штук.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356772 |
| Маса брутто | 0,05 кг |
| Маса нетто | 0,05 кг |
| Розміри продукту | 6 см х 4 см х 0,2 см |
| Розміри товару в упаковці | 6 см х 4 см х 0,2 см |
| Символ | AWD02101325 |
| Тип | Кільця для карнизу |
| Тип упаковки товару | блістер |