226 ₴
Кільця для шторок металеві хромовані AWD02101327
Код: AWD02101327
Розмір: 7,2*4,1*0,7 см
Кількість: 12 шт
Матеріал: метал покритий хромом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356796 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,12 кг |
| Маса нетто | 0,12 кг |
| Материал | Металл |
| Розміри продукту | 4 см х 7 см х 0,2 см |
| Розміри товару в упаковці | 4 см х 7 см х 0,2 см |
| Символ | AWD02101327 |
| Тип | Кільця для карнизу |
| Тип упаковки товару | блістер |