

423 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552111 |
| Маса брутто | 0,57 кг |
| Маса нетто | 0,57 кг |
| Материал | TPE |
| Розміри продукту | 70,50 см х 0,50 см х 39,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 70,50 см х 0,50 см х 39,00 см |
| Символ | AWD02091859 |
| Состояние | Новое |