607 ₴
Килимок в душову кабіну або у ванну антиковзкий бежевий прямокутний AWD02091430
Код: AWD02091430
Розмір: 75*43 см
Матеріал: TPE(Термопластичний еластомер) )
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357823 |
| Маса брутто | 0,64 кг |
| Маса нетто | 0,6 кг |
| Материал | TPE |
| Розміри продукту | 75 см х 0,5 см х 43 см |
| Розміри товару в упаковці | 75 см х 0,5 см х 43 см |
| Символ | AWD02091430 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |