575 ₴
Килимок у душову кабіну або у ванну антиковзкий синій квадратний AWD02091429
Код: AWD02091429
Розмір: 53*53 см
Матеріал: TPE(Термопластичний еластомер) )
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Синий |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357816 |
| Маса брутто | 0,56 кг |
| Маса нетто | 0,52 кг |
| Материал | TPE |
| Розміри продукту | 53 см х 0,5 см х 53 см |
| Розміри товару в упаковці | 53 см х 0,5 см х 53 см |
| Символ | AWD02091429 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |