


525 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550599 |
| Цвет | антична мідь |
| Маса брутто | 0,37 кг |
| Маса нетто | 0,36 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 30,5 см x 7,1 см x 22,3 см |
| Розміри товару в упаковці | 30,5 см x 7,1 см x 22,3 см |
| Символ | AWD02081707 |
| Тип крепежа | Гвинтове |
| Тип мебели | кутова полиця |