

1 036 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551527 |
| Максимальная загрузка | 2 кг |
| Маса брутто | 0,22 кг |
| Маса нетто | 0,18 кг |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Розміри продукту | 25,30 см х 3,00 см х 7,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,00 см х 30,00 см х 3,00 см |
| Символ | AWD02091800 |
| Способ установки | Настенный |
| Тип | вішалка |
| Тип крепежа | клейка стрічка 3М |
| Тип упаковки товару | блістер |