151 ₴
Аератор є незамінним елементом сучасної ванної кімнати, що забезпечує економію води та комфорт використання. Виготовлений із пластику сріблястого та чорного кольорів. Шланг аератора трохи гнучкий. Аеруючи потік води, аератор ефективно зменшує потік води, що призводить до значної економії. Турбота про навколишнє середовище йде рука об руку з комфортом використання. У комплект входить редуктор (з'єднувач), що дозволяє монтувати аератор на різні типи кранів. Це робить виріб універсальним і простим в установці. Монтажний розмір: F22 + M24.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид оборудования | Насадка |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550018 |
| Маса брутто | 0,05 кг |
| Маса нетто | 0,04 кг |
| Область применения насадки, переходника | Для крану |
| Розміри продукту | 3,5 см х 15 см х 3,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 7 см х 22 см х 3,5 см |
| Резьбовое соединение | 1/2" |
| Символ | AWD02221649 |
| Тип резьбы | Внутренняя |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |