
790 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551664 |
| Цвет | Черный |
| Маса брутто | 0,50 кг |
| Маса нетто | 0,50 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 30,00 см х 8,00 см х 13,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 30,00 см х 8,00 см х 13,00 см |
| Символ | AWD02081814 |
| Тип крепежа | Гвинтове |