

190 ₴
Золота настінна вішалка з двома гачками для підвішування рушників, халатів або одягу. Він точно виготовлений з міцної і масивної сталі, пофарбованої в колір античного золота. Це ідеальне доповнення до ванної кімнати в сільському, вінтажному або ретро стилі. Вішалка для рушників кріпиться до стіни за допомогою гвинтів, які входять в комплект. Рекомендуємо ознайомитися з іншими золотими аксесуарами для ванної кімнати з цієї серії, які стають все більш популярними.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость полотенец | 2 |
| Тип крепления | Винтовое |
| Тип держателя | Крючок |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550643 |
| Цвет | Античное золото |
| Маса брутто | 0.05 |
| Маса нетто | 0,04 кг |
| Материал | фарбована сталь |
| Розміри продукту | 7,2 см х 9,2 см х 4 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,2 см х 9,2 см х 4 см |
| Символ | AWD02091712 |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |