


2 305 ₴
Окремо стояча вішалка для ванної кімнати з глянцевої хромованої сталі. Основа має напівкруглу форму, тому її зручно присунути до стіни, щоб займати менше місця. Виріб потребує самостійної збірки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость полотенец | 2 |
| Тип держателя | Перекладина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993722923 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 3,66 кг |
| Маса нетто | 3,29 кг |
| Материал | Хромированная сталь |
| Розміри продукту | 38 см х 88,5 см х 18 см |
| Розміри товару в упаковці | 60,5 см х 7 см х 20,5 см |
| Символ | AWD02060184 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | картон |