


2 176 ₴
Окремо стояча вішалка для ванної кімнати на трьох кронштейнах, виготовлена з глянцевої хромованої сталі. Виріб вимагає самостійного монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость полотенец | 3 |
| Тип держателя | Рожки |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720172 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 4,3 кг |
| Маса нетто | 3,9 кг |
| Материал | Хромированная сталь |
| Розміри продукту | 34 см х 86,5 см х 29 см |
| Розміри товару в упаковці | 29,9 см х 39 см х 8,2 см |
| Символ | AWD02060030 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | картон |