

221 ₴
Надзвичайно популярна вішалка для ванної кімнати, яку можна встановити, наприклад, на душову кабіну. Вішалка для душової кабіни двостороння. Він закріплений гумовою кришкою для захисту від подряпин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип держателя | Крючок |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354792 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,08 кг |
| Маса нетто | 0,07 кг |
| Материал | хромований дріт + пластик |
| Вместимость полотенец | 4 |
| Розміри продукту | 8,5 см х 3,5 см х 7,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 15,5 см х 3,5 см х 12,5 см |
| Символ | AWD02091136 |
| Способ установки | Навесной |
| Тип упаковки товару | блістер |