1 595 ₴
Чорна полиця з міцного матеріалу підійде для будь-якої кімнати. Його міцний металевий каркас гарантує стійкість і довговічність, а мобільність забезпечують навісні колеса. Він оснащений 4 кошиками для зберігання, які допоможуть підтримувати порядок у ванній, кухні або інших місцях. гачків, які можна вільно зняти і розмістити в будь-якому місці полиці, це розумне рішення, що дозволяє оптимально використовувати простір, крім того, полицю дуже легко зібрати і не вимагає ніяких інструментів. Символ:AWD02041853 ЄАН:5905668552050 Матеріал: Пластик Розміри продукту: 40,00 см х 96,30 см х 26,00 см Вага нетто: 1,42 кг Тип упаковки продукту: картон Розміри продукту в упаковці: 41,50 см х 23,50 см х 24,00 см Вага брутто: 1,74 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 4 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552050 |
| Цвет | Черный |
| Количество ножек | 4 |
| Маса брутто | 1,74 кг |
| Маса нетто | 1,42 кг |
| Материал | Пластик |
| Розміри продукту | 40,00 см х 96,30 см х 26,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 41,50 см х 23,50 см х 24,00 см |
| Символ | AWD02041853 |
| Тип упаковки товару | картон |