

380 ₴
Чорна настінна вішалка на самоклеючій стрічці 3M. Виготовлений з пофарбованої сталі з матовим покриттям. Вішалка для ванної має одинарний гачок для підвішування рушників, халатів або одягу. Максимальна вантажопідйомність вішалки до 4 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Тип держателя | Крючок |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551237 |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,07 кг |
| Маса нетто | 0,06 кг |
| Материал | фарбована сталь +МДФ |
| Розміри продукту | 4,5 см x 4,5 см x 2,03 см |
| Розміри товару в упаковці | 9 см х 13 см х 3,5 см |
| Символ | AWD02091771 |
| Способ установки | Настенный |
| Тип крепежа | клейка стрічка 3М |
| Тип упаковки товару | блістер |