

324 ₴
Настінна вішалка з одним гачком. Він виготовлений з чорної пофарбованої сталі з глянцевим покриттям. Монтаж не вимагає свердління, вішалка кріпиться на скотч 3М з високою міцністю склеювання. Настінний гачок допомагає організувати простір у ванній кімнаті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Тип держателя | Крючок |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550155 |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,08 кг |
| Маса нетто | 0,06 кг |
| Материал | фарбована сталь |
| Розміри продукту | 5 см х 9 см х 4,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 9 см x 17,3 см x 5 см |
| Символ | AWD02091663 |
| Способ установки | Настенный |
| Тип крепежа | клейка стрічка 3М |
| Тип упаковки товару | блістер |