5 778 ₴
Стелаж на коліщатках зі сталі, пофарбованої в чорний колір. Має стільницю, що імітує натуральне дерево, яка також є кришкою неглибокої полички для дрібниць. Крім того, у ньому є два кошики з ажурним дном. Колеса забезпечують мобільність, але вони також мають замки. Стійка вимагає самостійного збирання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551749 |
| Цвет | Черный |
| Количество ножек | 4 |
| Маса брутто | 5,59 кг |
| Маса нетто | 5,18 кг |
| Материал | Пофарбована сталь + МДФ |
| Розміри продукту | 52,00 см х 78,50 см х 34,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 32,00 см х 43,00 см х 10,50 см |
| Символ | AWD02041822 |
| Тип упаковки товару | Картон |