2 971 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Тип держателя | Перекладина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551602 |
| Маса брутто | 1,33 кг |
| Маса нетто | 1,14 кг |
| Материал | Пофарбована сталь + бамбук |
| Розміри продукту | 45,50 см х 76,00 см х 21,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 22,50 см х 71,50 см х 4,50 см |
| Символ | AWD02061808 |
| Тип упаковки товару | картон |