



1 363 ₴

Функціональна і практична вішалка для рушників для кріплення на двері. Виготовлений зі сталі, пофарбованої в матовий чорний колір, він ідеально вписується в сучасні тенденції дизайну інтер'єру. Має три поперечні ручки для підвішування рушників у ванній, що полегшує їх сушку і довше зберігає свіжість. Це універсальний виріб, який можна використовувати як вішалку для фальцевих і нефальцевих дверей. У комплект входять два види гачків для підвішування, які можна вільно замінити.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Тип держателя | Вешалка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552272 |
| Маса брутто | 1,6 кг |
| Маса нетто | 1,55 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Вместимость полотенец | 3 і більше |
| Розміри продукту | 42,50 см х 70,00 см х 22,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 42,50 см х 3,00 см х 61,00 см |
| Символ | AWD02091875 |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | На двері |
| Тип упаковки товару | Картон |