


221 ₴
Мідна настінна вішалка з чотирма гачками для підвішування рушників, халатів або одягу. Він точно виготовлений з міцної і масивної сталі, пофарбованої в колір старовинної міді. Це ідеальне доповнення до ванної кімнати в сільському, вінтажному або ретро стилі. Вішалка для рушників кріпиться до стіни за допомогою гвинтів, які входять в комплект.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип крепления | Винтовое |
| Тип держателя | Крючок |
| Цвет | античная медь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550674 |
| Маса брутто | 0,19 кг |
| Маса нетто | 0,18 кг |
| Материал | фарбована сталь |
| Вместимость полотенец | 4 |
| Розміри продукту | 28,6 см х 12,8 см х 3,3 см |
| Розміри товару в упаковці | 28,6 см х 12,8 см х 3,3 см |
| Символ | AWD02091715 |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |