


242 ₴
Подвійна вішалка для ванної кімнати кольору античне золото. Всього чотири нижні гачки для підвішування рушників, халатів або одягу. Крім того, верхня частина гачків спеціально профільована, щоб виступати зі стіни, створюючи два додаткових місця для підвішування. Настінна вішалка виготовлена з пофарбованої золотистої сталі з ефектом старіння. Масивний і важкий, він чудово підійде як оригінальна прикраса ванної кімнати або інших приміщень у стилі вінтаж, ретро або рустик. Він функціональний і декоративний одночасно. Кріплення двома гвинтами, що входять в комплект.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип крепления | Винтовое |
| Тип держателя | Крючок |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550667 |
| Цвет | Античное золото |
| Маса брутто | 0,19 кг |
| Маса нетто | 0,18 кг |
| Материал | фарбована сталь |
| Вместимость полотенец | 4 |
| Розміри продукту | 28,6 см х 12,8 см х 3,3 см |
| Розміри товару в упаковці | 28,6 см х 12,8 см х 3,3 см |
| Символ | AWD02091714 |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |