251 ₴
Мильниця серії Luna AWD02191009
Код:AWD02191009
Розмір: 11,2*11,2*2 см
Матеріал: АВС
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812353368 |
| Цвет | срібний сірий |
| Маса брутто | 0,05 кг |
| Маса нетто | 0,05 кг |
| Розміри продукту | 11,2 см х 11,2 см х 2 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,2 см х 11,2 см х 2 см |
| Размещение | Настольное |
| Символ | AWD02191009 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мильниця |