



709 ₴
Туалетна щітка з колекції Avilla — це поєднання сучасного дизайну та практичності. Виготовлена з кам'яної кераміки, вона має сірий колір з елегантними коричневими вкрапленнями, що надає їй вишуканого вигляду. Чорна щітка з довгою ручкою забезпечує зручність у використанні та ефективне очищення. Цей аксесуар стане стильним та функціональним доповненням до вашої ванної кімнати.
Дозатор | Склянка | Мильниця | Туалетна щітка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Наличие крышки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551909 |
| Маса брутто | 0,64 кг |
| Маса нетто | 0,64 кг |
| Материал | Керамика |
| Розміри продукту | 11,30 см х 37,80 см х 11,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,30 см х 37,80 см х 11,30 см |
| Символ | AWD02191838 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |