

613 ₴
Туалетна щітка із серії Zen білого кольору. Це квінтесенція чистої форми та мінімалізму. Текстура продукту дуже практична у використанні, не дає йому вислизати з рук.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал ручки | металл |
| Наличие крышки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812358660 |
| Маса брутто | 0,48 кг |
| Маса нетто | 0,4 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 10 см x 38,5 см x 10 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,5 см x 19,5 см x 11,5 см |
| Символ | AWD02191514 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | картон |