

354 ₴
Щітка туалетна універсальна AWD02300894
Код: AWD02300894
Розмір: 36*8*8 см
Матеріал: нержавіюча сталь, пластик
< p>Універсальна туалетна щітка діаметром 8 см. Ручка щітки виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812351654 |
| Маса брутто | 0,12 кг |
| Маса нетто | 0,09 кг |
| Материал | Нержавеющая сталь+пластик |
| Материал ручки | нержавеющая сталь/пластик |
| Розміри продукту | 8 см х 36 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 11 см х 18,4 см х 8,5 см |
| Символ | AWD02300894 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип упаковки товару | блістер |