

428 ₴
Туалетна щітка, що поєднує в собі елементи сучасного та класичного дизайну. Його корпус і ручка виготовлені з нержавіючої сталі. Чистяча частина туалетної щітки чорна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал ручки | Пластик |
| Наличие крышки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720530 |
| Маса брутто | 0,4 кг |
| Маса нетто | 0,3 кг |
| Материал | Нержавіюча сталь + термопластичний каучук |
| Розміри продукту | 9,6 см х 38,5 см х 9,6 см |
| Розміри товару в упаковці | 10 см х 27 см х 10 см |
| Символ | AWD02020007 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | Картон |