

928 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552814 |
| Маса брутто | 1,18 кг |
| Маса нетто | 1,18 кг |
| Материал | PP і TPE |
| Розміри продукту | 91,00 см х 0,50 см х 40,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 91,00 см х 0,50 см х 40,00 см |
| Символ | AWD02091929 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |