
442 ₴
Біла туалетна щітка виготовлена зі сталі з порошковим покриттям. Контейнер для пензля і кришка білі, а ручка срібляста. Функціональна кришка ховає щітку всередині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Наличие крышки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357960 |
| Маса брутто | 0,44 кг |
| Маса нетто | 0,36 кг |
| Материал | метал із порошковим покриттям |
| Материал подставки | метал із порошковим покриттям |
| Розміри продукту | 10 см х 38 см х 10 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,5 см х 27,5 см х 10,5 см |
| Символ | AWD02021444 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | картон |