
349 ₴
Туалетна щітка зі спеціальним силіконовим наконечником. Гумовий матеріал полегшує чищення унітазу і набагато практичніше традиційних щіток. Це забезпечує кращу гігієну унітазу та самої щітки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Наличие крышки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550117 |
| Маса брутто | 0,14 кг |
| Маса нетто | 0,12 кг |
| Материал | ТПР пластик |
| Розміри продукту | 8 см х 35 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,3 см х 18 см х 8 см |
| Символ | AWD02021659 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | блістер |